Zapraszamy do udziału w programie partnerskim Bitcan.pl

Bitcan.pl jako pierwsza platforma Bitcoin w Polsce ze wsparciem funduszu gwarancyjnego, udostępnił użytkownikom możliwość udziału w programie afiliacyjnym. Każdy kto przekona się o unikalnej jakości usług platformy, zyskuje również możliwość polecania go znajomym.

Zdajemy sobie sprawę, że nie ma lepszej reklamy niż zadowolony klient. Właśnie dlatego stworzyliśmy system, który umożliwia dzielenie się informacją o Bitcan.pl. Co ważne, program poleceń działa na zasadzie win-win. W momencie, kiedy ktoś zarejestruje się z Twojego polecenia i dokona zakupu lub sprzedaży Bitcoina za 1000 zł, oboje dostajecie 20 zł prowizji!

Działanie programu afiliacyjnego jest bardzo proste. Wystarczy, że zalogujesz się do panelu Bitcan.pl, najedziesz kursorem na strzałkę przy nazwie Twojego profilu, w prawym górnym rogu i wybierzesz opcję Program Partnerski.

Znajdziesz tam swój unikalny link partnerski. Możesz go udostępnić znajomym w mediach społecznościowych, na swojej stronie lub wszędzie tam, gdzie są potencjalni zainteresowani. Po otwarciu linku, Twój znajomy zobaczy stronę z rejestracją oraz informacją o bonusie.

Co ważne, Bitcan.pl to znacznie więcej niż kantor Bitcoin. Dzięki funduszowi gwarancyjnemu i najwyższej klasy zabezpieczeniom systemu, jest to również wygodny portfel online. Działając w naszym programie partnerskim, możesz być pewien, że polecasz usługę godną zaufania.

Życzymy wysokich prowizji!