Bitcan rozwija się pomimo kryzysu. Dołącz do naszego zespołu!2 min. czytania

Eskalująca dynamicznie na całym świecie pandemia wirusa Covid-19 oraz zapoczątkowana przez nią recesja gospodarcza, która według ekspertów może być najgorszą w czasach powojennych, budzi niepokój wśród inwestorów, konsumentów oraz pracowników. Zarząd Bitcan informuje jednak, że pomimo obecnego kryzysu kontynuowany jest prężny rozwój spółki oraz należącego do niej kantoru, w związku z którym poszukujemy nowej osoby do powiększenia dotychczasowego zespołu. Jeżeli jesteś sympatykiem kryptowalut, to poniższa oferta jest skierowana do Ciebie.

Koronawirus straszy gospodarkę, zapewnia jednak większą zmienność i większe obroty

Z jednej strony sytuacja związana z chińskim koronawirusem budzi niepokój wśród pracodawców i konsumentów na całym świecie, z drugiej zapewnia bezprecedensową zmienność na rynkach finansowych, w tym na kryptowalutach. Za wysoką zmiennością idą również wysokie wolumeny i obroty firm związanych z handlem oraz wymianą cyfrowych aktywów, w tym Bitcan.

W związku z tym chcielibyśmy przede wszystkim uspokoić naszych klientów i zapewnić, że działalność kantoru nie jest w żaden sposób zagrożona, a co więcej posiadamy ambitne plany dalszego rozwoju. Poszukujemy kolejnego kryptowalutowego zapaleńca, który uzupełni nasze szeregi i wesprze w dalszej pracy skupiającej się na dostarczaniu jak najwyższej jakości usług.

Bitcan rekrutuje! Dołącz do naszego zespołu

Pojęcia takie jak blockchain, halving i proof-of-work, są Ci doskonale znane? Wiesz, że Ethereum i Ether to nie to samo? Sam jesteś posiadaczem kryptowalut, aktywnie inwestujesz na tym rynku lub po prostu jesteś sympatykiem technologii cyfrowych aktywów i łańcucha bloków? Jeżeli tak, to możliwe, że właśnie Ciebie szukamy do naszego zespołu!

Bitcan stawiając na nieustanny rozwój poszukuje nowego pracownika, który uzupełni dotychczasowy skład kryptowalutowych sympatyków. Zapoznaj się z ofertą naszego kantoru i jeżeli uważasz, że możesz wnieść kilka ciekawych i świeżych pomysłów, to aplikuj już teraz.

Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do zespołu Bitcan, działałeś do tej pory w branży kryptowalut i posiadasz niezbędną wiedzę oraz doświadczenie, prześlij swoje CV na adres [email protected].

Na dole dokumentu prosimy zawrzeć dopisek: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *