Nowe partnerstwa, w planach airdrop – kwiecień w Ari105 min. czytania

ari10 gateway kantor ari10 bitcoin

W 2023 puls ziemi wzrasta jeszcze bardziej, Ari10 również pracuje na wysokich obrotach. Cena bitcoina (BTC) nieco wyhamowała w ostatnich dniach, ale i tak trzeba przyznać, że w ostatnim czasie wzrost o 80% wygląda imponująco. Jeśli dodamy do tego silne ethereum (ETH) z ceną na poziomie około 2 tys. dolarów to tworzą nam się podwaliny do przyszłego altcoin season… ale do rzeczy. Bo dzisiejszy artykuł nie będzie przecież o kapitalizacji rynku kryptowalut. Tekst, który zaraz przeczytasz to kolejna aktualizacja i podsumowanie co działo się w projekcie Ari10 w ostatnim miesiącu. 

Kwiecień dla Ari10 był nie mniej pracowity niż poprzednie miesiące nowego roku. Obfitował w wiele wewnętrznych spotkań, warsztatów oraz szkoleń. Firma pracuje na intensywnym poziomie, aby jak najlepiej przygotować się na przyszłą hossę. I trzeba przyznać, że nasze wysiłki się opłacają. Bowiem już teraz odnotowaliśmy wzrost obrotów za ostatni kwartał o około 30%. Co więcej byliśmy aktywni także w mediach o czym świadczyć może artykuł z opinią Mateusza Kara na jednym z największych portali o kryptowalutach na świecie. CEO Ari10 na łamach Beincrypto.com odniósł się do tematu zbiórek finansowania projektów podczas bessy na krypto. 

Wersja polska: https://pl.beincrypto.com/zbiorki-pieniedzy-bessy-krypto/

Wersja angielska: https://beincrypto.com/how-to-raise-funds-during-a-bear-market/

ARI10 token i nowy airdrop

Grzegorz Wojtyniak też miał pełne ręce pracy. A to oznacza, że w kwestii tokena ARI10 wkrótce pojawią się nowe informacje dla hodlerów. Oprócz tego nasz niezastąpiony token product owner poinformował nas, że coraz więcej ARI10 blokowanych jest na stakingach. Wpływ na to miało, między innymi, planowane zmniejszenie nagród na farmingu, co za tym idzie – większa część hodlerów przeszła właśnie z farmy na stake. Dodatkowo, w pierwszej części maja odbędzie się kolejny burn tokenów ARI10. Tym razem firma na spalenie przeznaczy 20,000 USD. Szykuje się też kolejne głosowanie na token panelu. Wkrótce także hodlerzy ARI10, którzy mają zablokowane tokeny na stakingu otrzymają airdrop od naszego partnera – LOE (Legends of Elysium).

I pamiętajcie!

Tier stakingowy Diamond z 22% APR zamyka się 4 maja. To ostatni moment, aby dodać ARI10 do tej puli!

Ari10 Gateway – nowe metody płatności i partnerstwa

W naszym flagowym projekcie Ari10 Gateway też się sporo dzieje. Zacznijmy od tego, że kolejny serwis informacyjny o kryptowalutach zaimplementował naszą bramkę płatności fiat-krypto. Tym razem, to BeInCrypto Polska! Zespół polskiej wersji popularnego na całym świecie portalu Beincrypto.com wybrał nasz produkt, w celu monetyzacji ruchu na stronie. Naszym zdaniem to słuszna strategia, zwłaszcza w perspektywie prognozowanego rynku byka. W kwietniu również ogłosiliśmy partnerstwo z paysafecard. W rezultacie czego wdrożyliśmy nowe metody płatności na Ari10 Gateway – paysafecard i paysafecash. Z pewnością może mieć to pozytywny wpływ na adopcję kryptowalut, wszak dzięki takiemu rozwiązaniu można kupić bitcoina (BTC) w popularnych sklepach np. w Żabce czy Circle K.

Czytaj więcej o paysafecard na Ari10 Gateway tutaj.

Podsumowanie z nowymi informacjami

Firma Ari10 wciąż się rozwija i nie zamierza zwalniać tempa, tym bardziej w obliczu powracającego pozytywnego sentymentu na rynku krypto. Ostatnie stanowisko Parlamentu Europejskiego dotyczące rozporządzenia MICA także pokazuje, że kierunek obrany przez Ari10 jest słuszny. Do firmy w ostatnim czasie dołączył nowy prawnik Mikołaj Butkiewicz, który wzmocni nasz zespół w temacie regulacji. W projekcie Cryptoterminal wciąż organizowane są cykliczne webinary. Tym razem Kuba Martenka zorganizował networking, podczas którego dyskutowali z partnerami o przypadkach, w których narażone jest bezpieczeństwo i interes kantoru (potencjalne scamy). Ważną zmianą jest także nowa afiliacja w kantorze online Ari10 Exchange, o czym szerzej będziemy pisać już w wkrótce. Na naszym kanale Youtube oprócz sesji AMA, w kwietniu pojawił się również nowy materiał z marcowych Invest Cuffs-ów, w których to braliśmy udział. 

Oprócz tego na Youtubie w kwietniu:

  • Mateusz Kara u Crypto Student na CryptoTalk
  • Michał Kubiak wykład pt. “Czego Elon Musk nie rozumiał w Bitcoini?” pojawił się na iLove Crypto
  • Jacek Kubiak u Piotra Zająca w temacie – czy czeka nas kolejna hossa na krypto:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *