Rośniemy i zmieniamy się – czyli co mi wyskakuje po zalogowaniu się do kantoru…3 min. czytania

Dziś będzie trochę obszerniej niż zwykle i odrobinę bardziej patetycznie. Zaczniemy od części patetycznej. Jeśli czytasz ten wpis to zapewne jesteś naszym użytkownikiem, a jeśli jesteś naszym użytkownikiem, to chcielibyśmy Ci serdecznie podziękować za to, że korzystasz z naszych usług i jesteś częścią naszej społeczności!

Krótkie podsumowanie ostatniego roku…

Mamy za sobą rok dynamicznego rozwoju:

 • 30-krotny wzrost obrotów od momentu przejęcia marki Bitcan, czyli od lipca 2019 do lipca 2020.
 • Obniżenie liczby oszustw o 95%, co oznacza, że ochroniliśmy ponad 1100 osob od utraty ich środków.
 • W tym czasie nasz zespół urósł 7-krotnie.

Jednak nie spoczywamy na laurach i wciąż staramy się ulepszać nasze usługi. Grupa Litpay, właściciel marki Bitcan, wprowadziła w tym roku dwa nowe, unikatowe na naszym rynku produkty:

 • bitcoin widget – dzięki któremu strony często odwiedzane przez entuzjastów kryptowalut, takie jak np. bitcoin.pl, coinpaprika.com, kryptoraport.pl czy cryps.pl mogą zarabiać na sprzedaży bitcoina w bardzo prosty sposób.
 • cryptoterminal – małe urządzenie, dzięki któremu każdy chętny, minimalnym nakładem sił i środków może otworzyć swój własny kantor stacjonarny, z możliwością dojazdu do klienta.

Dodatkowo pracujemy nad uruchomieniem płatności kartą, bardziej przyjazną weryfikacją, wprowadzamy coraz lepsze rozwiązania antyfraudowe i usprawniamy nasz silnik rozliczeniowy. Dla Ciebie będzie oznaczało jeszcze szybsze a może również tańsze transakcje w naszym kantorze. Wszystkich nowości nie chcemy zdradzać, ale kolejny rok zapowiada się równie ekscytująco.

Co się zmienia i co to za zgoda na przeniesienie danych?

Jak zapewne już zauważyliście, poprosiliśmy naszych użytkowników, w tym Ciebie, o zgodę na przeniesienie danych. Opracowaliśmy nowy silnik rozliczeniowy, rozbudowaliśmy nasze portfolio o dwie nowe usługi, a w planach są kolejne. Wszystkie te zmiany spowodowały potrzebę rozwoju naszego systemu i struktury firmy.

Choć z punktu widzenia użytkownika zmiany nie będą widoczne, są ważne dla funkcjonowania firmy i grupy Litpay. 

Oto jak będzie wyglądała nowa struktura

 

Najczęstsze pytania

Zmiany jak widać niewielkie, jednak na wiele sposobów usprawnią nasze dalsze działania. Parafrazując stare przysłowie – “nic o was bez was”, dlatego informujemy Cię o tym i postaraliśmy się, żeby dla Ciebie było to jak najmniej kłopotliwe – ograniczamy Twoją pracę do kilku kliknięć. Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości, poniżej znajdziesz listę najważniejszych pytań wraz z odpowiedziami. Jeśli masz inne pytania, skontaktuj się z naszym supportem.

 

 1. Dlaczego to jest ważne?
  Nowy silnik rozliczeniowy i nowa struktura grupy Litpay wymaga Twojej zgody na przeniesienie danych osobowych.

 2. Czy po wyrażeniu zgody będę musiał ponownie przechodzić weryfikację?
  Nie.

 3. Czy kantor Bitcan zmienia właściciela?
  Nie, grupa Litpay dostosowuje strukturę do nowych produktów i nowego silnika rozliczeniowego. Osoby stojące za kantorem Bitcan pozostają te same.

 4. Co stanie się, jeśli się nie zgodzę?
  Jeśli nie wyrazisz zgody, do dnia 30.09.2020 (dzień wprowadzenia nowego systemu) będziesz miał czas na samodzielne wypłacenie środków z portfela w naszym kantorze. Po tym terminie, wypłacić środki będziesz mógł tylko z pomocą naszego supportu. Przestaniesz też być zarejestrowanym użytkownikiem kantoru Bitcan.
 5. Co się stanie z moją historią transakcji?
  Również zostanie przeniesiona.
 6. Co ta zmiana oznacza dla mnie jako klienta?
  Z punktu widzenia klienta, po zaakceptowaniu zgody, na razie nic się nie zmieni. Po wprowadzeniu nowego systemu mamy nadzieję, że zauważysz pozytywne zmiany w niejednym obszarze funkcjonowania kantoru.
 7. Czy zmieni się administrator moich danych osobowych?
  Administratorem Twoich danych osobowych będzie Grupa Litpay

No i na koniec najlepsze. Chcemy Ci podziękować za pozostanie z nami. Po wyrażeniu zgody, otrzymasz od nas kod rabatowy na 0% prowizji na następny zakup. Będzie on jednorazowy i ważny do końca 2020 roku.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *