Jak i gdzie kupić Bitcoin?

Jak zacząć wymianę kryptowaluty?

Z wykorzystaniem Bitcan jest to niezwykle proste. W naszym kantorze bitcoin bez problemów wymienisz złotówki na bitcoiny i odwrotnie. Dzięki tej stronie sam przekonasz się, że kupienie bitcoinów i przechowywanie ich bezpiecznie w swoim portfelu jest bardzo łatwe!

  1. Na początek określ, ile bitcoinów chcesz kupić. Łatwo możesz policzyć to na naszej stronie – dzięki specjalnemu narzędziu poznasz dokładnie przeliczenie złotówek na bitcoiny. Dowiesz się, ile zyskasz, dokonując transakcji właśnie na bitcan.pl! Możesz zarówno szybko kupić, jak i sprzedać bitcoiny.

  2. Po wybraniu odpowiedniej kwoty bitcoin/złotówek, dokonujesz przelewu internetowego. Obsługujemy większość środków płatniczych, a transakcje płatnicze są szyfrowane poprzez SSL. Bezpieczeństwo transakcji porównywalne jest do operacji bankowych!

  3. Chwilę po przelewie otrzymujesz środki na podany przez Ciebie rachunek bitcoin. Całość operacji trwa 2 minuty, czyli wszystko odbywa się ekspresowo! dodatkowo, zakładamy Ci (jeśli jeszcze go nie masz) darmowy portfel bitcoin, który pozwoli Ci na swobodne zarządzanie zakupionymi bitcoinami.

Gratulacje!

Teraz możesz do woli kupować i sprzedawać bitcoiny! Jeśli masz jakieś pytania lub coś jest dla Ciebie niejasne, to jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę. Skontaktuj się z nami!

Zamień złotówki na bitcoiny lub odwrotnie
  • kupuj online
  • inwestuj
  • przelewaj znajomym

Darmowy, bezpieczny portfel bitcoin, który zostanie założony Ci po pierwszej transakcji, pozwoli Ci przyjmować wpłaty i wykonywać przelewy za darmo

Kup Bitcoin
Sprzedaj Bitcoin