Jak kupić bitcoin?

Z wykorzystaniem bitcan jest to niezwykle proste. Korzystając z naszych usług bez problemów wymienisz złotówki na bitcoiny i odwrotnie. Dzięki tej stronie sam przekonasz się, że kupienie bitcoinów i przechowywanie ich bezpiecznie w swoim portfelu jest bardzo łatwe!

Na początek określ, ile bitcoinów chcesz kupić. Łatwo możesz policzyć to na naszej stronie – dzięki specjalnemu narzędziu poznasz dokładnie przeliczenie złotówek na bitcoiny. Dowiesz się, ile zyskasz, dokonując transakcji właśnie na bitcan.pl! Możesz zarówno szybko kupić, jak i sprzedać bitcoiny. Jeśli kwota Twoich zakupów nie przekroczy 25 tysięcy złotych, to weryfikacja Twojego konta nie będzie wymagana.

Po wybraniu odpowiedniej kwoty bitcoin/złotówek, dokonujesz przelewu internetowego. Obsługujemy większość środków płatniczych, a transakcje płatnicze są szyfrowane poprzez SSL. Bezpieczeństwo transakcji porównywalne jest do operacji bankowych!

Chwilę po przelewie otrzymujesz środki na podany przez Ciebie rachunek bitcoin. Całość operacji trwa 2 minuty, czyli wszystko odbywa się ekspresowo! Dodatkowo, zakładamy Ci (jeśli jeszcze go nie masz) darmowy portfel bitcoin, który pozwoli Ci na swobodne zarządzanie zakupionymi bitcoinami.

Gratulacje! Teraz możesz do woli kupować i sprzedawać bitcoiny! Jeśli masz jakieś pytania lub coś jest dla Ciebie niejasne, to jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę. Skontaktuj się z nami!

Najkorzystniejsza oferta złotówek na bitcoiny tylko na bitcan.pl!