Zarabiaj z programem partnerskim Ari10 Exchange!2 min. czytania

ari10 program partnerski

Cieszymy się, że zdecydowałeś się dołączyć do programu partnerskiego Ari10 Exchange, w którym część naszej prowizji trafia do Ciebie! Za każdego użytkownika, który dołączy z Twojego linku afiliacyjnego i dokona transakcji otrzymasz 10%, 3% oraz 1% prowizji za każdy poziom.

Jak zacząć?

 1. Zaloguj się do swojego konta na Ari10 Exchange.
 2. Po zalogowaniu kliknij w prawym, górnym rogu na swoje imię i nazwisko. Następnie wejdź w zakładkę “Program partnerski”.
 3. Udostępnij link afiliacyjny swoim znajomym. 
 4. Za każdą transakcję użytkownika, który dołączy do nas z Twojego polecenia otrzymasz prowizję. 
 5. Prowizja naliczana jest w złotówkach, natomiast równowartość prowizji wypłacasz w tokenach ARI10 po ich aktualnym kursie w momencie transakcji.
 6. Wypłata prowizji z programu partnerskiego Ari10 Exchange możliwa jest po uzbieraniu minimum 50 zł.
 7. Pamiętaj, że zarabiasz z aż 3 poziomów programu partnerskiego, a nie tylko z bezpośrednich poleconych.
 8. Nie ma żadnych ograniczeń co do liczby poleconych w szerokości na każdym z 3 poziomów, więc zarabiasz na każdej transakcji jaką wykonają.

Jak zarabiasz z 3 poziomów programu partnerskiego – przykład

 1. Ania dołączyła do Naszego programu partnerskiego. Poleciła kantor Ari10 Exchange swojemu przyjacielowi Adamowi, który założył konto w naszym kantorze i wykonał transakcję.
  Ania otrzymała 10% prowizji za transakcję Adama.
  Te 10% zysku to dla Ani pierwszy poziom prowizji.
 1. Adam lubi korzystać z naszego kantoru i słysząc od Ani o programie partnerskim również do niego dołączył i polecił kantor swojej koleżance Kasi. Kiedy Kasia założyła konto i wykonała transakcję, Adam otrzymał 10% prowizji za polecenie. Dzięki temu, że Adam polecił nasz kantor Kasi, Ania dostała 3% prowizji, bo poleciła go wcześniej Adamowi.
  Te 3% zysku to dla Ani drugi poziom prowizji.
 1. Kasia podzieliła się swoim linkiem afiliacyjnym w internecie polecając kantor kolejnej osobie, która wykonała transakcję. Kasia dostała za tę transakcję 10% prowizji, Adam dostał za to polecenie 3% prowizji, a Ania 1%.
  Ten 1% zysku to dla Ani trzeci poziom prowizji.

Jeżeli Ania zarobiła minimum 50 zł, może tę kwotę zamienić na tokeny ARI10 po aktualnym kursie i wypłacić na swój portfel.

Zostań ambasadorem Ari10 Exchange, już dziś!

Regulamin programu partnerskiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *