Tokeny ARI10 za to, że jesteś z nami2 min. czytania

ari10 token

Mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość: jako internetowa platforma wymiany walut cyfrowych i jako firma Bitcan jesteśmy częścią holdingu finansowo-blockchainowego Spółki ARI109.

Z Twojego punktu widzenia to zmiana czysto formalna: osoby stojące za kantorem pozostają takie same jak dotychczas, a Ty nie musisz wykonywać żadnych dodatkowych czynności.

Poza Bitcanem galaktykę ARI109 tworzą:

  • Cryptoterminal — niewielki terminal umożliwiający transakcje gotówkowe (BTC, ETH, USDT) w ponad 100 placówkach partnerskich w Polsce,
  • BitcoinWidget — prosty i bezpieczny widget na strony internetowe umożliwiający szybkie i anonimowe zakupy BTC na stronach partnerskich,
  • Token ARI10 — token, który zyskuje na wartości nawet podczas zastoju na rynku kryptowalutowym,
  • LitpayID — unikatowy, autorski system weryfikacji tożsamości klientów,
  • Litpay — kompletny system płatności cyfrowych z wbudowanym systemem antyfraudowym.

Dla Ciebie oznacza to m.in., że:

  • to zmiana czysto formalna: nie zmienia się właściciel spółki, tylko nazwa, a Ty nie musisz wykonywać żadnych dodatkowych czynności,
  • właścicielem Spółki Bitcan Sp. z o.o. jest holding z wieloletnim doświadczeniem na rynku kryptowalut, technologii blockchain i płatności cyfrowych,
  • możesz się załapać na darmowe tokeny ARI10!

O ARI109

Ari10 Sp. z o.o. (wcześniej Litpay.Holding  Sp. z o.o.) powstała, by budować dla Ciebie mosty między tradycyjnym a innowacyjnym systemem finansowym. 

Produkty i usługi ARI10 dają Ci efektywne narzędzia ochrony kapitału przed inflacją oraz otwierają dostęp do nowoczesnych instrumentów inwestycyjnych o wysokiej stopie zwrotu. Takimi instrumentami są m. in. waluty cyfrowe, w tym najpopularniejsza i najbardziej stabilna — bitcoin.

O tokenie ARI109

Token to rodzaj kryptowaluty, a token ARI10 to kryptowaluta holdingu ARI109.

Jeśli nie wiesz, czym jest token i czy jest fajny, wpadnij na bloga Bitcana, mamy dla Ciebie krótki artykuł o tokenach

Jeśli chcesz być na bieżąco z wiadomościami o ARI109 i tokenie, możesz możesz śledzić media społecznościowe ARI109: Twitter, Telegram, Instagram, LinkedIn, Medium.

Jak załapać się na darmowy token ARI109?

Rozdamy 4 mln tokenów dla użytkowników z najwyższą historią zakupową w PLN. 

Przygotowaliśmy nagrody dla 3500 osób i, żeby wygrać, musisz być jednym z 3500 użytkowników z największymi wolumenami transakcyjnym (na dzień 28.10.2021 godz. 13:00). Dokładny sposób przydzielania nagród opisaliśmy w Regulaminie. Jeszcze jest czas na budowę swojej historii transakcyjnej, a tym samym zwiększenie szans na otrzymanie nagród!

Niebawem wyślemy Ci więcej informacji o tokenie i sposobie, w jaki Ci go prześlemy na osobny portfel.

To wszystko na dzisiaj. Odezwiemy się wkrótce z informacjami o Twoich tokenach. Jesteśmy w kontakcie!

Pozdrawiamy

Zespół Bitcan i ARI109

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *