Ari10 sponsorem charytatywnej Gali Biznes Boxing Polska!3 min. czytania

Biznes_boxing

Ari10, aktywnie wspiera inicjatywy społeczne, ponownie dołączyliśmy do tradycji organizacji Biznes Boxing Polska. Do tej pory, dzięki ponad 70 zorganizowanym galom, tysiące osób znalazły wsparcie w realizacji swoich celów i marzeń. Miniona 72. edycja w Poznaniu była kolejną świetną okazją do niesienia pomocy. Ari10 w zdecydowany sposób zaangażowało się wsparcie inicjatywy a jaki był cel?

Cel – budowa sali do treningów judo

Podczas 72. edycji Biznes Boxing Night w Poznaniu, 32 uczestników miało za zadanie nie tylko przygotowanie się do walki, ale również zebranie środków na wsparcie głównego celu – budowę hali treningowej dla młodych judoków. Obecne warunki nie pozwalają na kontynuację treningów, co zagraża działalności Akademii. Na szczęście, dzięki zaangażowaniu organizatorów i uczestników, cel jest w zasięgu ręki.

Branża kryptowalut niesie pomoc

W Poznaniu, podczas kilku ostatnich gal, obserwujemy coraz częściej walk tzw. kryptobokserów. To określenie zyskało popularność dzięki Karolowi Łapawie, organizatorowi poznańskich edycji. Po inicjatorze, pierwszy kryptobokserem niosącym pomoc Januszu Zielińskim kolejny zawodnik z teamu Ari10 skrzyżował rękawice. Na ringu stanął Grzegorz Wojtyniak, gdzie zmierzył się z Dominikiem Juraszkiem, który również reprezentował branże krypto! Bez wątpienia Panowie stoczyli piękną walkę, która rozpoczęła się już kilka dni przed wydarzeniem, gdzie ich skarbonki przybijały się w liczbie zebranych środków.

Skarbonka Ari10 zebrała najwięcej

Brawa należą się każdej osobie, która tego dnia przybyła na halę AWF wspierać swoich bliskich i zdecydowała się kupić bilet na wydarzenie. Przed finałowymi starciami na ringu, uczestnicy mogli liczyć na dodatkową motywację ze strony znajomych poprzez wsparcie w ich indywidualnych skarbonkach. Grzegorz Wojtyniak, dzięki ogromnemu zaangażowaniu, wystąpił w złotej koszulce, symbolizującej lidera zbiórki – zgromadził 7435 zł od 40 osób.

Grzegorz Wojtyniak wychodzący do ringu w koszulce lidera zbiórek
Grzegorz Wojtyniak w złotym trykocie za zebranie największej liczby środków Fotograf: Michał Hordowicz

Bohaterowie nie tylko w ringu

Licytacje to emocje do ostatniej sekundy! Gala to nie tylko pojedynki i skarbonki, ale także emocjonujące licytacje. W ofercie znalazły się nie tylko sportowe pamiątki, jak rękawice Jana Błachowicza czy Dariusza Michalczewskiego, ale także szkolenia i dzieła sztuki, jak fotografie Szymona Brodziaka. Nasz team zgromadzony na wydarzeniu wylicytował przedmioty za łączną kwotę ponad 10 000 tysięcy złotych. Wylicytowane przedmioty trafią do specjalnej gabloty. Gdzie kolekcjonujemy elementy z innych inicjatyw wspierających działania charytatywne.

Gratulacje dla organizatora
Podziękowania dla Karola Łapawy za wsparcie Akademii Judo, Fotograf: Michał Hordowicz

Każda z tych gal zbliża nas do realizacji ważnych społecznie celów, jednocześnie budując silną społeczność wokół wartościowych inicjatyw. Bardzo cieszymy się, że jako Ari10 mogliśmy wesprzeć inicjatywę będąc również sponsorem wydarzenia. Biznes Boxing Polska mówimy zdecydowanie do zobaczenia wkrótce! Dziękujemy każdej zaangażowanej osobie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *