Otwieramy flagowy kantor kryptowalut w Poznaniu!3 min. czytania

kantor kryptowalut poznań

Z radością ogłaszamy otwarcie naszego flagowego kantoru kryptowalut w historycznej dzielnicy Poznania. Z ponad 130 punktami obsługiwanymi w kraju, nadszedł czas, abyśmy przenieśli nasze usługi na wyższy poziom. Nasz flagowy kantor, umiejscowiony przy dawnym kinie Bałtyk (teraz Centrum Obsługi Biznesu „Bałtyk” ), zapewnia przystępną lokalizację z dobrą widocznością dla wszystkich użytkowników rynku kryptowalut.

Nasze zaangażowanie w jakość i zadowolenie klientów jest podstawą w działaniu, a nasze ambicje wykraczają poza granice Polski. Dążymy do tego, aby nasze usługi były atrakcyjne również dla globalnej społeczności, wszak jesteśmy przekonani, że kryptowaluty to branża, która nie zna granic!

kantor kryptowalut poznań

Jaka jest misja Ari10?

Poprzez nasze produkty (np. Ari10 Cryptoterminal – sieć kantorów stacjonarnych) i pracę, dążymy do zapewnienia pozytywnego i intuicyjnego doświadczenia użytkownika z kryptowalutami. W naszych punktach stacjonarnych kantorów kryptowalut udzielamy wszelkiego wsparcia i wskazówek, by nawet początkująca osoba, potrafiła odnaleźć się w świecie blockchain. Natomiast przedsiębiorcom, chcącym prowadzić fizyczne punkty wymiany kryptowalut, dostarczamy nie tylko innowacyjnego narzędzia (urządzenie Cryptoterminal), ale również zabezpieczenie prawne i know-how biznesowe.

Rozumiemy jak ważne jest ciągłe rozwijanie naszej oferty, aby sprostać zmieniającym się potrzebom rynku kryptowalut. Dlatego inwestujemy w badania i rozwój, aby stać się bezkonkurencyjną firmą w swojej branży. Współpracując z najlepszymi fachowcami i innowatorami w tej dziedzinie, staramy się dostarczać naszym klientom nowe produkty i usługi, które pomagają im optymalizować inwestycje w kryptowaluty.

Flagowy kantor kryptowalut w Poznaniu

Otwarcie naszego nowego kantoru 18 lutego 2023 to dopiero początek naszej podróży w popularyzacji kryptowalut zarówno lokalnie, jak i globalnie. Budujemy społeczność, która może wymieniać wiedzę i spotykać się tam na cyklicznych wydarzeniach związanych z web3, NFT i aktywami kryptograficznymi. W nowym flagowym punkcie Ari10 nie tylko wymienisz kryptowaluty na gotówkę (i na odwrót), ale masz szansę na poznanie lokalnych entuzjastów blockchain. Bowiem szykuje się tam sporo imprez związanych z rynkiem krypto!

kantor kryptowalut poznań

Szerokorozumiany biznes i branża kryptowalut rozwijają się w zawrotnym tempie, a my chcąc być ich częścią musimy być na to gotowi. Nasza pasja do rynku i zaangażowanie w budowanie infrastruktury technologicznej oraz prawnej dla klientów krypto (oraz partnerów B2B) wyróżnia nas i pozycjonuje jako lidera w tej dziedzinie w Polsce.

Kantor stacjonarny kryptowalut – opcja dla przedsiębiorców

Ari10 to firma z wieloletnią tradycją na rynku, która od 2017 roku stworzyła kilka użytecznych produktów:

  • Ari10 Exchange – kantor kryptowalut online
  • Gateway – bramka płatności FIAT-krypto, on-ramp dla użytkowników, opcja współpracy B2B
  • Ari10 Cryptoterminal – urządzenie do wymiany kryptowalut oraz know-how biznesowe na stworzenie stacjonarnego kantory kryptowalut dla przedsiębiorców

Ten ostatni produkt pozwala na technologiczną obsługę nawet najbardziej początkujących klientów w fizycznym biurze. Cryptoterminal to nie wielkie urządzenie, wyglądem zewnętrznym przypominające terminal sklepowy. Jednak różnice robi software, który umożliwia wymianę kryptowalut na gotówkę (lub na odwrót) po aktualnym rynkowym kursie. Jest to szansa dla przedsiębiorców na zbudowanie własnego kryptowalutowego biznesu. Bowiem Ari10 dostarcza nie tylko urządzenie, ale również całą wiedzę biznesową wraz z zapleczem prawnym.

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz zarabiać na własnym kantorze kryptowalut? Napisz do nas przez formularz na https://ari10.com/pl/cryptoterminal, a my Ci powiemy co należy zrobić, by jak najszybciej otworzyć fizyczny punkt wymiany krypto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *