Zgarniaj tokeny za Tethery! – Nowa promocja od Ari10 [zakończone]2 min. czytania

tokenback

Sprawdź nową ofertę od Ari10

Z przyjemnością informujemy, że dla wszystkich korzystających z kantorów stacjonarnych oraz mobilnych Ari10 Cryptoterminal przygotowaliśmy wyjątkową ofertę w formie tokenbacku Zgarniaj tokeny za Tethery. Od teraz poza gotówką po zleceniu sprzedaży USD Tether w punkcie możesz liczyć na airdrop tokenów $ARI10. 🎁

Czym jest i za co przyznawany jest tokenback?

Tokenback jest odpowiednikiem popularnego cashbacku, w tym przypadku zamiast gotówki zwracamy tokeny do Waszej dyspozycji. Głównym zadaniem dla Ciebie, aby otrzymać tokenback jest zrealizowanie transakcji sprzedaży tokenów USDT w jednym z punktów partnerskich Ari10. Sprzedaż kryptowaluty USDT uprawnia Cię do odebrania potencjalnego airdropa o równowartości prowizji pobranej przez operatora. Zwrot zlecimy na wskazany portfel kryptowalutowy w wypełnionym formularzu.

Sprzedałem USDT co dalej?

Po dokonaniu transakcji w jednym z punktów Ari10 Cryptoterminal na terenie całego kraju pozostaje już tylko wypełnić dedykowany formularz. Zgłaszamy w nim chęć otrzymania tokenbacku i wypełniamy prostą ankietę 📝. WAŻNE! Pamiętaj pobrać w punkcie wymiany potwierdzenie realizacji transakcji. Jest to jeden z punktów, które należy wypełnić w formularzu.

Formularz wypełniony pomyślnie…

Po wypełnieniu formularzu otrzymasz od nas potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia. Teraz pozostaje czekać na realizacje tokenbacku 🪂, która odbywała się raz w miesiącu. W celu otrzymania zwrotu kwota pobranej prowizji musi być większa niż 50zł, wtedy też tokenback będzie zrealizowany. Dla osób, które nie spełnią tego limitu, mamy dobrą informację kolejne realizowane transakcje w czasie trwania promocji będą się sumowały, więc przybliżają do otrzymania tokenbacku w przyszłości!!

Jak skorzystać z promocji online?

Pamiętaj, że poza możliwością dokonania transakcji w kantorach stacjonarnych, dodatkowo promocja jest dostępna w Ari10 Exchange, czyli naszym kantorze online. Zwracamy w tym przypadku 100% prowizji na konto użytkownika w Ari10 Exchange. Szczegóły promocji znajdziesz pod tym linkiem.

Podsumowując

Promocja Zgarniaj tokeny za Tethery właśnie ruszyła! Oznacza to, że już dziś możesz zacząć przygotowywać się do odebrania swojego tokenbacku! Niezależnie, czy wybierzesz nasze punkty kantorowe Ari10 Cryptoterminal, o których więcej możesz dowiedzieć się z naszego artykułu, czy skorzystasz z kantoru online Ari10 Exchange możesz liczyć na tokenback już w kolejnym miesiącu!

Regulamin promocji dla Ari10 Exchange

Regulamin promocji Ari10 Cryptoterminal

Koniec promocji Tokenback dla Ari10 Exchange

Promocja dla zakupów online przez Ari10 Exchange zakończyła się 29 lutego 2024 r. Zachęcamy do dalszego udziału w promocji w naszych kantorach flagowych i partnerskich, która potrwa w nich do 30 marca 2024.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *