Znany analityk: do grudnia 2021 r. bitcoin osiągnie poziom 200 000 USD.3 min. czytania

Zdaniem Willy’ego Woo taka prognoza nie jest przesadzona, a wzrosty mogą być jeszcze silniejsze.

Osiągnięcie przez bitcoina nowych, historycznych maksimów (ATH) na początku grudnia 2020 roku ponownie rozpaliło wyobraźnie inwestorów kryptowalutowych na całym świecie. Analitycy prześcigają się w odważnych prognozach przyszłych wartości BTC, a wśród nich znalazł się popularny statystyk i ekspert cyfrowych aktywów Willy Woo. Jego zdaniem kurs bitcoina może do końca 2021 roku wzrosnąć co najmniej do poziomu 200 tys. dol., jednak nie wyklucza również o wiele silniejszej aprecjacji, w kierunku poziomu 300 tys. dol.

  • Willy Woo to popularny analityk w społeczności kryptowalutowej. Jego opinie śledzi ponad 160 tys. inwestorów
  • W poście na Twitterze sugerował, że do końca 2021 roku bitcoin osiągnie wycenę co najmniej 200 tys. dol.
  • Motorem napędowym do dalszych wzrostów ma być pokonanie poziomu 20 tys. dol. oraz fakt ustanowienia nowego ATH

Willy Woo wierzy, że bitcoin osiągnie sześciocyfrowe wartości

Bloger i analityk kryptowalutowy Willy Woo nigdy nie ukrywał, że liczy na silny wzrost wartości bitcoina, jednak jego najnowsze projekcje są jednymi z najśmielszych w całej karierze. Obecnie opracowany przez niego model sugeruje, że w grudniu 2021 roku za jednego BTC będzie płaciło się 200 tys. dol. Co ciekawe, nie uważa, że wycena taka jest przesadzona i zakłada, że górna banda prognoz może osiągnąć nawet 300 tys. dol.

Wpis na Twitterze Willy’ego Woo.
Źródło: Twitter.com

Willy Woo posługuje się w prognozach miarą Top Cap, dostępną na jego stronie internetowej. Chociaż sam określa ją mianem „eksperymentalnej”, to w przeszłości z dużym sukcesem określała szczyty cenowe BTC.

Czy wiesz, że…
W przeszłości autorem najbardziej śmiałych prognoz wyceny bitcoina był John McAfee, właściciel firmy zajmującej się cyber-bezpieczeństwem McAfee, LLC oraz polski przedsiębiorca Szczepan Bentyn. Oboje stwierdzili w 2017 i w 2018 roku, że kurs BTC może osiągnąć w dłuższej perspektywie czasu wartość 1 mln dol.

Bitcoin odpływa z giełd. Inwestorzy trzymają kryptowaluty licząc na wzrost wartości?

Willy Woo jest jednocześnie zdania, że spadająca liczba bitcoinów utrzymywanych na giełdach kryptowalutowych to byczy znak mówiący o tym, że inwestorzy spodziewają się wzrostów i akumulują swoje BTC w bezpieczniejszych portfelach.

– Ta faza ponownej akumulacji pokrywa się ze spadkiem BTC na giełdach mogąc zapewnić nawet dwukrotnie dłuższy i głębszy cykl byka niż ostatnio. To wyśle bitcoina w górę – pisał Woo.

Willy Woo nie jest osamotniony w swoich ambitnych prognozach. Podobne prezentuje między innymi popularny na Twitterze analityk, znany pod pseudonimem Plan B. Według niego do grudnia 2021 roku kurs BTC osiągnie wycenę co najmniej 100 tysięcy dolarów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *