Dochód pasywny z Ari10 Gateway dla portali informacyjnych9 min. czytania

biznes kryptowaluty dochód pasywny bitcoin ari10

Branża web3 rozwija się w niesamowicie szybkim tempie. Tylko w 2022 roku potężne firmy zainwestowały ponad 6 miliardów dolarów w budowę infrastruktury blockchain na całym świecie. Tym artykułem chcemy rozpocząć serię tekstów w kontekście użyteczności produktu Ari10 Gateway, który umożliwia naszym biznesowym partnerom łatwe wejście w rynek krypto oraz dochód pasywny. W pierwszej części skupimy się na wydawcach portali informacyjnych. Pokażemy w jaki sposób oni mogą zmonetyzować ruch na swoich stronach w nowoczesnej branży kryptowalut i NFT.

Blockchain to innowacyjna technologia, która rozwija się szybko i nieuchronnie wchodzi do mainstreamu. Sklepy zaczynają akceptować bitcoina jako metodę płatności, a sam blockchain zyskuje coraz większe zastosowanie w aplikacjach codziennego użytku. Jeżeli do użyteczności dołożymy wartość spekulacyjną kryptowalut, to tworzy nam się nowoczesny rynek z ogromnym finansowym potencjałem. 

Coraz to większa rzesza przedsiębiorców szuka pomysłów na wejście do tej branży, natomiast nie zawsze jest to takie proste. Co prawda historie projektów takich jak EOS, który swego czasu pozyskał ponad 4 miliardy dolarów na finansowanie swojej działalności, robią duże wrażenie. Jednak, tak jak w każdym biznesie, pieniądze nie leżą na ulicy, tak też na względnie młodym rynku kryptowalut nie ma jeszcze zbyt wielu powszechnie gotowych rozwiązań, które dawałyby gwarancję sukcesu.

Dlaczego warto działać na rynku web3?

Jednym z atutów branży web3 jest niewątpliwie jej względnie krótka historia. To sprawia, że każdy przedsiębiorca, każda firma, która już teraz, w odpowiedni sposób, zagospodaruje dla siebie kawałek tego blockchainowego “tortu”, w przyszłości powinna zbierać solidne “owoce” swojej działalności. 

Wczesny etap rozwoju każdego innowacyjnego rynku, często wiąże się z niesamowitą okazją na wzrost. Ten kto zajmuje pozycję w branży jako pierwszy zyskuje przewagę nad całą resztą. A technologia blockchain z pewnością rozbuduje się do poziomu mainstreamu, czy tego chcemy czy nie. To się po prostu dzieje od wielu lat. Coraz więcej firm rozwija przedsiębiorstwa w blockchainie, a ludzie korzystają z aplikacji i cyfrowych monet. 

Pytanie pozostaje tylko jedno, czy wsiądziemy do wagonu z przystankiem końcowym web3, czy pozwolimy by ten pociąg odjechał bez naszej obecności.

Szansa dla wydawców dużych portali informacyjnych

biznes kryptowaluty dochód pasywny bitcoin ari10 gateway

Tak jak wspominaliśmy wcześniej Ari10 Gateway to cyfrowe narzędzie, które pozwala naszym partnerom biznesowym na dochód pasywny w branży kryptowalut. Jest to niewątpliwie spora szansa dla wielu różnych podmiotów, chcących wejść na ten rynek. Natomiast w tym artykule skupimy się na wydawcach stron informacyjnych, ponieważ istnieje tutaj niesamowicie duży potencjał na dochód pasywny w stosunkowo prosty i nienachalny sposób. 

Warto podkreślić fakt, że praktycznie każda firma może zostać partnerem Ari10 i korzystać z bramki bo jest to rozwiązanie white-label. Natomiast serwisy informacyjne mają jedną ogromną zaletę samą w sobie – mianowicie jest to naturalnie duży ruch użytkowników na stronie. Jeżeli portal zyskuje regularnie kilkadziesiąt-kilkaset tysięcy-miliony odsłon miesięcznie, to jest tutaj spory potencjał na zarabianie pasywne przy pomocy Ari10 Gateway

Ari10 Gateway to zautomatyzowana bramka FIAT-krypto w formie małego widgetu na stronie. Narzędzie to pozwala na prostą sprzedaż popularnych, kryptowalut, NFT lub własnych firmowych tokenów za waluty fiducjarne (PLN, USD i EUR). Jest to sposób na monetyzację już zdobytego, regularnego ruchu użytkowników, ale nie tylko. Statystyki pokazują, iż portale informacyjne zyskują także nowych fanów, którzy specjalnie odwiedzają ich stronę, by kupić kryptowalutę bądź NFT dostępne na bramce. Jednym “słowem” – bramka przyciąga nowych klientów!

Tylko dla serwisów kryptowalutowych?

Cyfrowa bramka wyprodukowana przez Ari10 daje prostą możliwość na dochód pasywny i zmonetyzowanie wykonanej wcześniej pracy nie tylko serwisom w tematyce kryptowalut. Nie ma przecież żadnych przeszkód, by jakakolwiek strona o charakterze informacyjnym czy edukacyjnym wpięła ten prosty widget u siebie. We współpracy z Ari10 możemy liczyć na dowolność i elastyczność.

Oczywiście portal o krypto wydaje się naturalnym miejscem dla Ari10 Gateway, z drugiej strony serwisy z informacjami o finansach czy blogi edukacyjne także mogą korzystać z możliwości sprzedaży produktów web3. Możemy sobie przecież wyobrazić artykuł edukacyjny na blogu, wyjaśniający czym są kryptowaluty lub tekst wprowadzający do nowoczesnej branży blockchain w kategorii “finanse” z linkiem do bramki FIAT-krypto. Zresztą większość popularnych serwisów ma już swój osobny dział poświęcony kryptowalutom. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, żeby już teraz zmonetyzować ruch stworzony przez stałych użytkowników przy pomocy Gateway’a.

Co sprzedawać z Ari10 Gateway?

biznes kryptowaluty blockchain bitcoin ari10 gateway

Jak już dobrze wiemy, bramka FIAT-krypto od Ari10 pozwala na automatyczną monetyzację ruchu stałych bywalców strony, ale również na pozyskanie nowych użytkowników, którzy w konsekwencji stają się jej wiernymi klientami. Wiąże się to oczywiście z dodatkowym dziennym trafficiem w serwisie i możliwością jeszcze większego zarabiania. Efekt kuli śnieżnej może okazać się zaskakująco miły dla kieszeni wydawcy serwisu!

Ari10 Gateway zaimplementowany na portalu informacyjnym może sprzedawać szeroką gamę produktów web3. Zaczynając od wybranych najpopularniejszych tokenów w sieciach Ethereum, Polygon czy Binance Smart Chain, kryptowalutę bitcoin (BTC) po NFT (non-fungible-token) i inne blockchainowe produkty. Partnerzy zarabiają tutaj pasywną prowizję od każdej sprzedaży na widgecie! 

Ważną funkcjonalnością bramki jest to, że partner Ari10 może uruchomić na niej sprzedaż swoich firmowych tokenów użytkowych lub NFT w ramach zbiórki na finansowanie projektu. Dla programistów Ari10 nie ma żadnego problemu, żeby dodać do Gatewaya nowe tokeny lub NFT i umożliwić ich sprzedaż np. w presale. A duża rzesza czytelników odwiedzających portal informacyjny może sprawić, że zbiórka pieniędzy w ramach nowego projektu zakończy się sukcesem. I pamiętajmy, że w tym momencie do kieszeni przedsiębiorcy nie wpada tylko prowizja, a cała kwota ze sprzedaży tokenów. 

Korzyści Ari10 Gateway dla partnerów

Każdy portal, który wejdzie do świata biznesu web3 otwiera się na ponad 300 milionów użytkowników kryptowalut na całym świecie. Z naszych doświadczeń wynika, że stały czytelnik danego portalu często przy okazji korzysta z bramki FIAT-krypto. Z drugiej strony fakt, że weryfikacja tożsamości KYC przy zakupie na Ari10 Gateway zaczyna się dopiero od 2000 PLN/500 USD, przyciąga nowych użytkownik do serwisu, którzy zazwyczaj stają się później jego wiernymi czytelnikami. 

Dzięki rozwiązaniu od Ari10 jesteśmy w stanie upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, czyli: dodatkowy ruch na stronie i dochód pasywny!

Warto też wspomnieć, że wygląd bramki FIAT-krypto można indywidualnie dostosować do designu każdej strony. Zatem layout widgetu będzie z pewnością współgrał z kolorami serwisu. Jest to niewątpliwie duża przewaga Ari10, ponieważ nasi programiści potrafią wprowadzać zmiany w relatywnie krótkim czasie. Istnieje także możliwość, by uzyskać całe API bramki i dostosować ją do swoich potrzeb we własnym zakresie.

Wygląd jest oczywiście ważny, natomiast należy mocno podkreślać inną funkcjonalność Ari10 Gateway. Bo to przełomowe narzędzie nie tylko sprzedaje najpopularniejsze kryptowaluty świata za waluty tradycyjne. Gateway jest przede wszystkim szansą dla stron informacyjnych z pomysłem na swój własny token użytkowy bądź NFT. Deweloperzy Ari10 z łatwością dodadzą je indywidualnie do bramki obok innych popularnych tokenów czy kryptowalut. Co więcej nie musisz się martwić o płynność transakcji na widgecie, ponieważ zapewnia go firma Ari10. Dane wykazują, że Gateway zarabia więcej niż przeciętny baner reklamowy umieszczony na stronie. To prawdziwy, dzienny dochód pasywny.

Nowości na bramce Ari10

Ari10 Gateway niezaprzeczalnie skraca dystans pomiędzy tradycyjnym użytkownikiem, a światem kryptowalut. Nawet żółtodziób w łatwy sposób jest w stanie kupić tokeny bezpośrednio za FIAT-y. A to wszystko za sprawą szerokiej gamy metod płatności. Bramka Ari10 oferuje aktualnie BLIK-a, szybki przelew bankowy czy płatność kartą. To się nazywa prawdziwa adopcja kryptowalut! Ponieważ, przykładowo w czasie zbiórki finansowania, tradycjonaliści są w stanie inwestować w blockchainowe projekty „nie dotykając” krypto. Inwestor płaci we FIAT-ach, a projekt dostaje kryptowaluty. Tak to się dzieje na naszej bramce. Jedni tylko o adopcji mówią, Ari10 już od dawna działa na tym polu!

Jakby tego było mało już wkrótce dostępna będzie możliwość kupowania produktów web3 na bramce przy pomocy kodów prepaid card. Ta opcja pozwoli na jeszcze większą anonimowość podczas zakupów kryptowalut. Oczywiście wszystko zgodnie z obowiązującym prawem bo bezpieczeństwo to nasze drugie imię. Karty prepaid są dostępne powszechnie w ponad 900 tysięcy sklepów na całym świecie. W tym w Polsce znajduje się ponad 50 tys. takich placówek. 

Proces wdrożenia Ari10 Gateway na stronę

Implementacja sama w sobie to nic trudnego. W rzeczy samej to tylko dwie linijki kodu do wklejenia na stronę. Prościzna prawda? Oczywiście wcześniej, zgodnie z prawem, aplikująca firma potrzebuje przejść nieskomplikowaną procedurę AML. Na szczęście dla naszych partnerów wszelkie kwestie prawne są po stronie Ari10. Nie musisz się o nic martwić bo dosłownie wszystkie sprawy już dawno załatwiliśmy za ciebie. Firma Ari10 ma wyspecjalizowany dział prawny compliance, który wspiera partnerów w każdym aspekcie.

Jeśli jesteś zainteresowany implementacją bramki Ari10 na swoim portalu, skontaktuj się z nami za pośrednictwem tej strony https://ari10.com/en/gateway. Nasz dedykowany support odpowie na wszystkie wymagane pytania i przekaże potrzebne szczegóły.

bitcoin.pl

W taki właśnie sposób zaczęliśmy współpracę z jednym z najpotężniejszych portali informacyjnych w Polsce – Bitcoin.pl. Nasza bramka FIAT-krypto od wielu lat zarabia na ich stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *