Ari10 Partners Gala – organizujemy krypto event2 min. czytania

Ari10 Partners Gala

Zbliżamy się do wydarzenia Ari10 Partners Gala, czyli kolejnego kroku z naszej strony w celu integracji branży kryptowalut w Polsce. Już 18 listopada zbierzemy się wspólnie w Hotelu Andersia, gdzie wymienimy się wiedzą, pomysłami i dołożymy kolejną cegiełkę w rozwoju sceny web3 w Polsce.

Dlaczego Ari10 Partners Gala jest dla nas takie ważne?

Organizujemy Ari10 Partners Gala z wielu powodów, ale kluczowe dla nas są poniższe:

  • Zacieśnienie relacji pomiędzy Partnerami, którzy współpracują z Ari10 oraz wzajemne poznanie innych twórców z branży.
  • Pokazanie bliżej struktury Ari10 oraz omówienie planów dalszego rozwoju naszego przedsiębiorstwa.
  • Merytoryczna wiedza pochodząca z prelekcji oraz dyskusji nad dalszym rozwojem web3 w kraju i zagranicą.

Budowanie sieci – lata pracy dają wynik

Ari10 na krajowym rynku jest jednym z pionierów w zakresie wymiany kryptowalut. Przez lata budujemy krajowy rynek, zaczynając już w 2017 roku z kantorem wymiany kryptowalut Ari10 Exchange. Docierając do lokalnych punktów stacjonarnych i mobilnych dzięki produktowi Ari10 Cryptoterminal dedykowanego przedsiębiorcom. W 2022 roku do portfolio doszła nasza bramka płatnicza, czyli ulepszoną wersją Cryptowidgetu. Część z naszych Partnerów zdążyła już poznać potencjał Gateway’a. Sprawiło to, że przygotowanie takiego eventu jest wyzwaniem, które chcemy podjąć.

Ari10 Partners Gala – dlaczego w Poznaniu?

Poznań z pewnością zasługuje na spotkanie branży krypto organizowane przez projekt z serca Poznania i jest to dla nas szczególna mobilizacja. Zaprosiliśmy już ponad 150 uczestników z zaprzyjaźnionych projektów, mediów, osób z branży przez kluczowych klientów naszej giełdy. Wydarzenie stanowi dla uczestników idealne moment do wymiany doświadczeń i zacieśnienia relacji biznesowych pomiędzy naszymi gośćmi oraz podsumowanie mijającego 2023 roku..

Co planujemy dalej?

Podczas eventu Mateusza Kara przedstawi dalsze plany rozwojowe Ari10 jako organizacji, dzięki czemu uczestnicy otrzymają informacje jak rozwija się Ari10. W czasie prelekcji poruszymy możliwości temat dalszego rozwoju kantorów Ari10 Cryptoterminal wraz z nową opcją współpracy dla kantorów stacjonarnych i mobilnych. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą lub chciałbyś założyć własny kantor koniecznie wypełnij nasz formularz i stań się naszym Partnerem.

Dołącz do społeczności Ari10 już dzisiaj!

Chcesz być na bieżąco z działaniami Ari10? Rozpocznij od śledzenia naszych social media, gdzie publikujemy treści związane z naszym projektem. Nie pozwól by opuściły Cię ważne kwestie związane z naszą firmą i kryptowalutą $ARI10.

Z zaproszonymi gośćmi widzimy się już 18 listopada! Arrivederci!

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *