Ari10 Partners Gala – zrobiliśmy krypto event!4 min. czytania

GalaAri10

Kilka tygodni temu, rozważając pomysł zorganizowania krypto eventu mieliśmy wątpliwości co do jego odpowiedniej realizacji. W końcu projekt kryptowalutowy bierze się za organizację eventu krypto, czy to może się udać,, czy Ari10 Partners Gala odniosła sukces?

Dziś, krótko po zrealizowaniu Ari10 Partners Gala z dumą możemy potwierdzić że nasz wysiłek zaowocował sukcesem, który potwierdzają goście wydarzenia. Zapraszając naszych partnerów na event skupialiśmy się na świecie web3 tworząc doskonała atmosferę do wymiany wiedzy i rozmów o rynku zrobiliśmy krypto event! Często z naszymi partnerami biznesowymi spotykamy się online, więc teraz nadszedł czas na realne spotkanie. Nasza Gala Web3 okazała się pełnym sukcesem, łączącym środowisko branżowe w jednym miejscu.

  • Partnerzy naszych produktów w jednym miejscu
  • Przeprowadzenie cyklicznych szkoleń AML dla naszych partnerów kantorowych
  • Przekazanie informacji o planach dalszego rozwoju marki ARI10
  • Nagrodzenie partnerów i pracowników Ari10 za działania w 2023

Zacznijmy od szkolenia – konkretnie o AML

Wydarzenie Ari10 Partners Gala rozpoczęło się od przeprowadzenia szkolenia związanego z przestrzeganiem procedur AML w kantorach kryptowalutowych Ari10. Poprowadzone przez Team Leaderkę działu AML Anne Kopeć przyciągnęło wielu partnerów prowadzących kantory. Ta część zakończyła się wręczeniem certyfikatów związanych z procedurami AML, o których była mowa podczas szkolenia i o które regularnie dbamy, bo zależy nam również na ich cykliczności każdego roku. 📝

Cryptoterminal 2.0 – nowa odsłona współpracy z kantorami 🆕

Zdobyte doświadczenie w Kantorze Bałtyk i wspólne rozmowy doprowadziły do idei stworzenia alternatywnego modelu wsparcia dla kantorów kryptowalutowych. Dzięki czemu zwracając jeszcze większą uwagę na problemy związane z prowadzeniem biznesu w zakresie kryptowalut może stać się prostsze. Oferta marketingowa, księgowa, AML i inne będzie można otrzymać w jednym pakiecie. Partnerzy będą mogli poświęcić zadania dedykowane specjalistom, zyskając czas., Prace są obecnie na finiszu, a efekty działań poznamy najpewniej z początkiem roku, gdy program zacznie działać na pełnych obrotach. Jeśli myślisz o założeniu swojego punktu kantorowego tutaj znajdziesz formularz, który możesz wypełnić.

Ari10 Partners Gala
Zbiór zdjęć z wydarzenia Ari10 Partners Gala

Prelekcje 🧵 wiedza, która daje możliwości

Poza przedstawieniem nowych możliwości w produktach Ari10, prelekcje przedstawiały możliwości jakie niesie za sobą prowadzenie biznesu w Web3. Zaczynając od e-commerce o którym opowiedziała o którym opowiedziała Magdalena Wczesna, zarządzania marką osobistą w social mediach, o których szczegółowo opowiedział Mikołaj Rajpold 🎬, po debatę związaną z projektami o charakterze błędów i szans które stoją przed polskimi projektami krypto. W debacie wzieli udział redaktorzy naczelni czołowych serwisów informacyjnych: BeInCrypto reprezentował Jakub Dziadkowiec, ze strony Bitcoin.pl był to Paweł Bińkowski. 🧵

Wyróżnienia dla najlepszych na Ari10 Partners Gala 🏅

Podczas ostatniej prelekcji prowadzonej przez samego CEO Ari10 Mateusza Kara, nie zabrakło tematów związanych z dalszym rozwojem firmy. Tematów i planów na przyszłość było wiele, ale nie zabrakło miejsca na niespodzianki. Mateusz przewidział podczas swojego wystąpienia uhonorowanie partnerów Ari10 za wkład w rozwój rynku kryptowalut w Polsce. Na liście laureatów, znalazły się punkty kantorowe zrzeszone w Ari10 Cryptoterminal oraz partner z najlepiej wdrożonym Gateway’em, którym okazał się portal bitcoin.pl. Na sam koniec scene przejął Grzegorz Wojtyniak, który dokonał kolejnego burna 🔥 tokenów Ari10, co wierzymy że tylko potwierdzi kierunek w który będzie rozwijał się token Ari10.

Dziękujemy wszystkim gościom naszej konferencji. Bez wątpienia dla nas to doskonała okazja do rozmów między naszymi partnerami, projektami i ludzi świata crypto. Atmosfera oraz opinię, które krążą skłaniają nas do powtórzenia eventu w kolejnym roku. O następnych krokach będziemy informować na naszych mediach w przyszłości. Tymczasem załoga Ari10 już przygotowuję się do berlinskiej edycji NBX.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *