Ari10 update: to działo się w ostatnim miesiącu w firmie!6 min. czytania

ari10 token kryptowaluty kantor ari10 bitcoin

Kolejny miesiąc i kolejna dawka nowych informacji od Ari10! Z dzisiejszej aktualizacji dowiesz się co działo się w projekcie w ostatnim miesiącu. Ekosystem firmy funkcjonuje bez zarzutu, a zespół pracuje codziennie, by przygotować markę Ari10 do kolejnej hossy! Jeśli chcesz być na bieżąco z developmentem produktów, z naszymi działaniami biznesowymi i edukacyjnymi – nie pozostaje Ci nic innego jak przeczytać ten artykuł od deski do deski!

Bez owijania w bawełnę zaczynamy nasz najnowszy update od konkretnych informacji. Na pierwszy ogień idą informacje od Grzegorza Wojtyniaka.

Token ARI10, Governance i Burn

Nasz ARI10 Product Owner wykazał, że do tej pory, w sumie, dołączyło do nas ponad 200 wielorybów (Whales ARI10 token). Tylko w 3 ostatnich miesiącach 11 osób wkroczyło do klubu Baby Whales, a 19 kolejnych do “grubasów”, czyli Whales. Warto wspomnieć, że wieloryby Ari10 mogły w ostatnim czasie skorzystać z nagrody w postaci alokacji na presale projektu https://reality.co/.

Ari10 Governance także działa jak należy i spełnia swoją rolę w ekosystemie firmy. Do tej pory zorganizowaliśmy 5 głosowań. W jednym z ostatnich zatwierdzona została propozycja zmiany progu w ilości tokenów ARI10 potrzebnych do bycia wielorybem. Tym samym teraz ilość potrzebnych ARI10, by wejść do klubu Whales, będzie się zwiększać lub zmniejszać o 3% w zależności od ilości wielorybów w klubie. Wygląda to tak, że od pierwszych 50 uczestników klubu wymaganych jest 777 777 ARI10 do utrzymania pozycji Whale’a. Natomiast każdy kolejny będzie potrzebował tych tokenów więcej. 

Więcej szczegółów tutaj: https://tokenpanel.ari10.com/proposal/0xb64e650a6dd1d5a9eb56be0939452d618930fe8af09e44ff2eee37009761f304

W lutym odbyło się kolejne kwartalne palanie tokenów, w którym to 10 milionów ARI10 poszło w niepamięć już na wieki! Do tej pory firma zniszczyła już ponad 5% całkowitej podaży tokenów. 

Nowe kantory w biznesie Cryptoterminal

W projekcie Cryptoterminal również sporo się działo! Na pewno trudno było pominąć informację o otwarciu flagowego Kantoru Bałtyk w Poznaniu. To nowe miejsce ma służyć nie tylko wymianie kryptowalut, ale także ma być centrum edukacyjnym z nastawieniem na łączenie spraw biznesowych, technologii oraz sztuki. 

Dodatkowo firma może pochwalić się nowymi kantorami, które, dzięki współpracy z partnerami, powstały w takich miastach jak Gdańsk i Wrocław. Potencjalni i obecni partnerzy Cryptoterminal mogą liczyć także na comiesięczny webinar wraz z networkingiem prowadzony przeważnie przez Jakuba Martenkę. Uczestnictwo w tych merytorycznych spotkaniach jest oczywiście bezpłatne.

Ari10 Gateway: sukcesy i nowe funkcjonalności

Jeśli chodzi o nasz sztandarowy produkt czyli Ari10 Gateway to można powiedzieć, że jest bardzo dobrze zarówno pod względem developmentu, jak i nowych klientów biznesowych. Na uwagę zasługuje między innymi integracja Metamaska z bramką, dzięki czemu użytkownicy mogą automatycznie użyć swojego adresu do zakupu krypto.

Programiści dodali również kryptowalutę bitcoin (BTC) do Ari10 Gateway w natywnym networku oraz sieć Polygon, dzięki czemu na bramce dostępny jest m. in. taki token jak MATIC.

Jedna z bardziej budujących informacji jest taka, że firma EdenApp poprzez bramkę FIAT-krypto od Ari10 zebrała 30% całości finansowania dla swojego projektu. Niezmiernie cieszy nas ten fakt bo jest to wyraźne potwierdzenie, że produkt Ari10 pomaga i rozwiązuje praktyczne problemy na rynku B2B. Oprócz tego kilka kolejnych firm wdrożyło Ari10 Gateway na swoich stronach. 

Dodatkowo, już wkrótce na bramce FIAT-krypto pojawi się nowa metoda płatności – karta prepaid. Dzięki temu użytkownicy będą mieli szansę na zachowanie maksymalnej prywatności podczas zakupów kryptowalut za FIAT-y.

Inne wydarzenia, w których uczestniczyliśmy to:

  • Paulina Samborska (Ari10 Project and Product Manager) wzięła udział w spotkaniu Fintech Poland w Warszawie
  • Również Paulina reprezentowała firmę w Urzędzie Miasta Mińska Mazowieckiego na oficjalnym podpisaniu umowy w ramach projektu Blockchain City
  • Pracownicy naszej firmy odbyli szkolenie z zakresu najświeższych przepisów prawnych AML

Najbliższe wydarzenia, w których weźmiemy udział to:

  • Jacek Kubiak (Product Development Manager) 28 marca o godz. 10:10 będzie gościem na kanale Youtube MiastoMiasto w ramach Blockchain City 
  • Janusz Zieliński weźmie udział 28 marca w konferencji Metaświaty w Krakowie jako prelegent
  • Mateusz Kara będzie odpowiadał na pytania w ramach CryptoTalk na portalu Cryptostudent.io

Podsumowanie i oferta

Ari10 bez wględu na sentyment na rynku robi swoje. Rozwija produkty, biznes i dokłada swoją cegiełkę do masowej adopcji blockchaina m. in. w formie edukowania społeczeństwa na uniwersytetach oraz konferencjach. Warto również wspomnieć o partnerstwie z Legend of Elysium. Kampania Learn & Earn, w którym możecie dostać darmowe tokeny $LOE już działa. Dodatkowo, w najbliższym czasie Ari10 zaproponuje swoim użytkownikom i partnerom nieco odświeżony model afiliacji w kantorze online Ari10 Exchange. 

W tym samym czasie poszukujemy pracownika na stanowisko prawnika. Ofertę znajdziecie tutaj. Niewątpliwie jest to szansa dla nowej osoby, która wstępując do takiego projektu jak Ari10, będzie mogła połączyć swoją wiedzę merytoryczną, kompetencje miękkie z innowacyjną branżą blockchain. Taka kombinacja może okazać się pozytywnie wybuchowa dla przyszłości każdej kariery zawodowej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *