Kantor Bałtyk partnerem Biznes Boxing Polska, zbiórka poprzez NFT5 min. czytania

kantor bałtyk

Biznes Boxing Polska to amatorska gala bokserska, łącząca dobrą zabawę, sport, rywalizację i wyjątkowy cel charytatywny. Jubileuszowa 50. edycja tego biznesowo-sportowego święta odbędzie się już 12 maja w Poznaniu. Na ringu na Międzynarodowych Targach Poznańskich rękawice skrzyżuje wielu zawodników, którzy w ostatnich tygodniach, w pocie czoła, szlifowali swoje umiejętności bokserskie. Niewątpliwie największą atrakcją wieczoru będzie walka pomiędzy prezydentem Poznania Jackiem Jaśkowiakiem a Mateuszem Masternakiem – byłym bokserskim mistrzem Europy w organizacji EBU. W ringu 12 maja znów nie zabraknie przedstawiciela świata web3 i metaverse. Tym razem na gali wystąpi Dawid Skibiński, który stworzył specjalną kolekcję NFT na tę okazję. Swoją cegiełkę do tego wydarzenia dokładają także Ari10 i Kantor Bałtyk w Poznaniu.

Jednak pamiętajmy, że to nie aspekt sportowy jest najważniejszy podczas wydarzeń z cyklu Biznes Boxing Polska. Za każdym razem priorytetem imprezy pozostaje zbiórka pieniędzy na cele charytatywne. Do tej pory na 49 galach bokserskich zebrano ponad 3 milionów złotych na szczytne cele.

Kantory Ari10 Cryptoterminal wygrywają

Tegoroczna poznańska edycja będzie z pewnością wyjątkowa z punktu widzenia Ari10, gdyż Kantor Bałtyk pomaga w organizacji ważenia zawodników, które odbędzie się 9 maja. Rok temu na gali Biznes Boxing Polska (również w Poznaniu) swój wygrany pojedynek stoczył Janusz Zieliński (co-founder Ari10, Cryptoterminal Product Owner). Uczestnicy zbierali wówczas pieniądze na Fundacje Ratownictwa Motocyklowego Polska. Co ważne zapoczątkowana przez Janusza rok temu inicjatywa wśród przedsiębiorców ze świata web3 jest kontynuowana w kolejnych miastach. Bowiem w listopadzie ubiegłego roku, zawalczył Przemysław Ciarach z kantoru Big Diamond w Krakowie, któremu również udało się wygrać podczas zbiórki dla Fundacji Pełna Moc. Kolejnym reprezentantem Cryptoterminali, który walczył na pięści w słusznej sprawie był Łukasz Borowski w Katowicach. On również okazał się zwycięzcą, a jego pojedynek wspierał zbiórkę na Fundację Dobro Jest w Nas.

Innowacyjna zbiórka poprzez NFT

W tym roku w Poznaniu podczas gali również doczekamy się przedstawiciela ze świata blockchain i metaverse. Jest nim Dawid Skibiński z projektu Gamerhash. Oprócz tradycyjnej zbiórki (tutaj), Dawid stworzył także niebanalną kolekcję NFT BBGloves na tę okazję. Każdy kto będzie chciał wesprzeć Fundację In-Spire może kupić rękawice w formie tokenu non-fungible (NFT). Głównym celem jest zebranie 4 ETH, o wartości rynkowej ok. 35,000 zł co będzie oznaczać najwyższą zebraną kwotę w jednej zbiórce w historii działania Biznes Boxing Polska.

Projekt zbiórki BBGloves, oprócz głównego celu, pokazuje również potencjał tworzenia zbiórek charytatywnych w formie dropów NFT. Niewątpliwie społeczność zebrana wokół tego wyjątkowego wydarzenia ma szansę znacząco wpłynąć na przyszłą wartość tychże tokenów. W kolekcji jest 420 NFT, wycenianych na minimum 0.01 ETH za sztukę. Każdy kto będzie chciał wesprzeć Fundację In-Spire będzie mógł kupić cyfrową rękawicę za gotówkę w Kantorze Bałtyk w Poznaniu lub przelewem. Obecnie ze względu na wysokie ceny na Ethereum pojawiła się możliwość mintowania również na sieci BNB. Wszystkich chętnych do dorzucenia swojej cegiełki zapraszamy na stronę mintu, gdzie możliwe jest wymintowanie swojej rękawicy.

Podsumowanie

W tym momencie osoby związane z Ari10 Cryptoterminal, podczas imprez Biznes Boxing Polska, mają na koncie 3 wygrane, i to podwójne, ponieważ każdy uczestnik przyczynia się przede wszystkim do niesienia pomocy lokalnym Fundacjom. Gratulujemy naszym kantorom, że tak świetnie poradziły sobie nie tylko w biznesie, ale również ich sportowy duch oraz ludzka chęć niesienia pomocy jest u nich na poziomie budzącym szacunek.

Wierzymy, że kolejne nasze kantory będą zainteresowane wsparciem takich inicjatyw jak gale Biznes Boxing Polska. Pomaganie organizacjom charytatywnym to szczególnie ważna idea, o której często pamiętamy bliżej świąt, jednak warto myśleć o pomaganiu cały rok. Dodatkowo, zbiórka poprzez kolekcję NFT BBGloves jest także dobrą okazją dla nas, by edukować i wdrażać nowych użytkowników do posiadania pierwszych portfeli krypto. Jako krypto społeczność chcemy zrobić coś wyjątkowego i pobić rekord Biznes Boxing Polska w wielkości zbiórki!

Życzymy powodzenia Dawidowi Skibińskiemu i trzymamy kciuki za podwójną wygraną! 

Na zdjęciu: Dawid Skibiński

Bilety na galę 12 maja można nabyć w Kantorze Bałtyk w Poznaniu, lub bezpośrednio u organizatora gali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *