Strategiczne kroki w Ari10: Od nowego modelu stakingu po koniec z BUSD3 min. czytania

Ari10 staking

We wrześniu firma kryptowalutowa Ari10 nie próżnowała. Nowe kampanie, udział w ważnych wydarzeniach, strategiczne partnerstwo i zmiany w ofercie (m. in. w stakingu) – oto przegląd najważniejszych informacji. Zanurzmy się na chwilę w dynamiczne środowisko Ari10 i zobaczmy, jakie wydarzenia kształtowały jej strategię w minionym miesiącu.

W centrum uwagi na ETH Warsaw i Cryptosphere

Na początku września reprezentanci Ari10 wzięli udział w branżowych eventach kryptowalutowych: ETH Warsaw oraz Cryptosphere. Była to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, nawiązywania kontaktów oraz zaprezentowania najnowszych osiągnięć firmy podczas dyskusji.

Ari10 staking

Kampanie i promocje Ari10

Ari10 postawiło na promocję swoich produktów. Firma uruchomiła ciekawą ofertę cashback za sprzedaż USDT w punktach Cryptoterminal. Klienci decydujący się na tę formę transakcji mogą otrzymać w zamian tokeny ARI10 za darmo. Co więcej, ruszyła nowa kampania promująca nowy staking na Soquest, gdzie do zdobycia były USDT!

Rewolucja w stakingu tokenów ARI10

We wrześniu Ari10 zaprezentowało innowacyjny model stakingowy. Firma wprowadziła trzy grupy klientów (indywidualni, biznesowi, instytucjonalni) oraz kilka rodzajów stakingu. W zależności od wybranej grupy i poziomu, użytkownicy mogą liczyć na szereg korzyści, takich jak: zniżki na opłaty od 5 do nawet 100%, priorytetowy kanał wsparcia VIP czy udział w airdropach z mnożnikiem. Zmienione warunki stakingu mają przede wszystkim zmniejszyć inflację tokenów i zwiększyć ich użyteczność.

  • Szczegóły na temat najnowszego stakingu ARI10 znajdziesz tutaj.

Partnerstwo Ari10 Exchange i Cointracking

Kolejnym ważnym krokiem było nawiązanie współpracy między Ari10 Exchange a Cointracking – centrum zarządzania krypto. Dzięki temu partnerstwu użytkownicy Ari10 mogą śledzić swoje portfolio, generować raporty podatkowe z krypto oraz cieszyć się atrakcyjnymi zniżkami na usługi Cointracking.

  • Szerzej pisaliśmy o tym tutaj.

Koniec wsparcia dla BUSD w Ari10

Wrzesień przyniósł również ważną decyzję dotyczącą BUSD. W odpowiedzi na działania Binance, Ari10 postanowiło wycofać ten stablecoin ze swojej oferty. Handel BUSD będzie możliwy tylko do końca września, a wszelkie niesprzedane lub nieprzekształcone aktywa prawdopodobnie stracą wartość po lutym 2024 roku.

Ari10 staking
  • Ważna informacja o usunięciu BUSD tutaj.

Czego jeszcze spodziewać się w Ari10 w tym roku?

Firma nie zamierza spoczywać na laurach. W najbliższym czasie możemy spodziewać się m.in. kwartalnego spalania tokenów ARI10, zmian w tokenomice, wprowadzenia systemu Governance dla dostawców LP oraz kilku atrakcyjnych airdropów. Ari10 planuje także obecność na kolejnych ważnych eventach oraz prezentację Whitepaper v2.

Podsumowanie

W obliczu powyższych informacji jedno jest pewne – firma Ari10 nieustannie dąży do rozwoju, dostosowując się do potrzeb rynku i oczekiwań swoich klientów. Wrzesień był miesiącem pełnym wyzwań, ale także wielu pozytywnych zmian. Co przyniesie kolejny miesiąc? Czekamy z niecierpliwością!

Jeśli chcesz zacząć z kryptowalutami i kupić swojego pierwszego bitcoina, ethereum lub inne krypto za złotówki przy pomocy BLIK-a lub karty VISA, to nie ma lepszego miejsca niż nasz kantor online Ari10 Exchange.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *