Maj w Ari10 – Co u nas słychać nowego?5 min. czytania

ari10

Rynek kryptowalut jest bardzo dynamiczny, gdzie dzieje się naprawdę sporo. W każdym miesiącu pojawiają się setki newsów, prognoz, czy analiz. Ari10 również nie próżnuje. W zeszłym miesiącu w naszej firmie zatrudniliśmy nowe osoby, odwiedziliśmy kilka eventów, zawarliśmy nowe partnerstwa oraz wprowadziliśmy zmiany w samym projekcie. Co w takim razie wydarzyło się w Ari10? Jakie są plany na najbliższą przyszłość. O tym w poniższym artykule!

Zamknięcie Diamond Staking tokenów ARI10

W dniu 4 maja zamknęliśmy Diamond Staking tokenów ARI10 – pulę stakingową, której członkowie blokujący swoje tokeny mogą zarabiać najwyższe dostępne APR wynoszące aż 22%. Łącznie w programie zablokowano 39 290 802.2889 ARI10. Wszystkie osoby, którym udało się dołączyć w przyszłości będą mogli liczyć na ekskluzywne airdropy od naszych partnerów.

Biznes Boxing Polska – jaki wkład miało Ari10?

W dniu 12 maja w Poznaniu odbyła się 50. edycja amatorskiej gali bokserskiej Biznes Boxing Polska. Największą atrakcją tego charytatywnego wydarzenia była walka wieczoru pomiędzy Jackiem Jaśkowiakiem a Mateuszem Masternakiem – byłym mistrzem Europy w organizacji EBU. Fanom kryptowalut do gustu mógł przypaść jednak również pojedynek przedstawiciela świata Web3 – Dawida Skibińskiego z GamerHash. Ten utalentowany zawodnik z okazji wydarzenia stworzył nawet własną kolekcję NFT.

Ari10 również dołożyło swoją cegiełkę do Biznes Boxing Polska. W organizacji wydarzenia pomagał bowiem Kantor Bałtyk. Co więcej, to już trzecia edycja Biznes Boxing Polska, podczas której po wygraną sięga zawodnik związany z Ari10. I to po podwójną wygraną – za każdym razem bowiem zbierane są środki, które trafiają w ręce osób potrzebujących.

Ari10 na konferencji Fintech Digital Conference 

Nasz zespół pojawił się również w zeszłym miesiącu na kilku wydarzeniach. Jednym z nich była konferencja Fintech Digital Conference, której mieliśmy zaszczyt być partnerem. Podczas eventu jednym z prelegentów był CEO Ari10 – Mateusz Kara. Tematem jego wystąpienia była kwestia: “Jaki potencjał leży w blockchainie”?

Do naszego zespołu jako Sales Director dołączyła Magdalena Wczesna

W maju rozszerzyliśmy także zespół naszego projektu. Do naszego teamu jako Sales Direcor dołączyła Magdalena Wczesna. Posiada ona spore doświadczenie w zwiększaniu przychodów oraz rozszerzaniu zasięgu biznesu. Zdobywała je pracując z największymi markami w naszym kraju.

Ari10 partnerem Challenger Project

Maj był też obfitym miesiącem dla Ari10 jeśli chodzi o partnerstwa. Jednym z nich było nawiązanie współpracy z internetową platformą gamingową Challenger Project. Jaki wkład wniesie Ari10? Będziemy wspierać Challenger Project głównie w aspekcie technologicznym, a konkretniej podczas dystrybucji tokenów.

Presale tokenów EDEN na Ari10 Gateway

Kolejnym naszym partnerstwem z maja jest współpraca z Eden – projektem ekologicznym, którego celem jest wspieranie zdrowego stylu życia. Jego token – EDEN został wprowadzony do Ari10 Gateway na stronie projektu, dzięki czemu mogą oni w łatwy sposób przeprowadzić zbiórkę w rundzie presale. 

Kwartalne spalanie tokena ARI10

W dniu 11 maja Ari10 przeprowadziło kwartalne spalanie tokenów. Tym razem spalono 6 387 094 ARI10 – o wartości ponad 17 000 dolarów. Za taką liczbę tokenów można by kupić np. Rolexa Submariner. Łącznie podczas wszystkich wydarzeń spalania z obiegu trwale usunięto już ponad 53 milionów tokenów!

Nowości w programie partnerskim Ari10 Exchange

W maju wprowadziliśmy także zmiany w naszym programie partnerskim. Jak wiemy poleceni są zapisywani na 3 poziomach. Od każdego z nich nasz partner otrzyma odpowiednio 10%, 3% oraz 1% prowizji. Co więcej, od teraz zarobione pieniądze wypłacane są w tokenach ARI10 po kursie rynkowym w dniu wypłaty.

Nowa propozycja dot. Q&A dla hodlerów ARI10 przegłosowana

W maju przeprowadziliśmy także głosowanie dla hodlerów ARI10. Dotyczyło ono tego, jak często powinniśmy organizować sesje pytań i odpowiedzi z naszą społecznością na Telegramie. Zdecydowana większość, bo aż 68% zdecydowała, że Q&A odbywały się będą raz na miesiąc.

Ari10 na NextBlockExpo

Gala Biznes Boxing Polska to nie jedyne wydarzenie, na którym pojawił się nasz zespół. Wzięliśmy także udział w jednej z największych konferencji dot. krypto w Europie, a mianowicie Next Block Expo. W trakcie wydarzenia nawiązaliśmy szereg nowych kontaktów, które w przyszłości mogą zaowocować kolejnymi ciekawymi współpracami i partnerstwami Ari10!

Nowy wywiad na kanale Ari10

Na naszym kanale pojawił się także nowy wywiad z partnerem Cryptoterminal – Aleksandrem Klupczyńskim. Ten przedsiębiorca prowadzi sklep jubilerski w Krakowie, w którym postanowił też wprowadzić usługę zakupu i sprzedaży cyfrowych aktywów. Tego też dotyczy cały wywiad. Jego tytuł to: “KANTOR KRYPTOWALUT u JUBILERA? ZŁOTO w WIELU FORMACH!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *