Ari10 w sierpniu: Tokenowe rewolucje, nowe korzyści i konkursy dla społeczności!4 min. czytania

Ari10 token gateway exchange

Przybywa nam kolejny miesiąc aktywności i zaawansowanych działań w Ari10. Miniony sierpień był wyjątkowo gorący nie tylko za sprawą temperatur, ale przede wszystkim za sprawą naszych działań, inicjatyw i osiągnięć. Zapraszamy do podsumowania poprzedniego miesiąca.

Spotkanie firmowe i ambitne cele 

Rozpoczęcie sierpnia obfitowało w kolejne spotkanie firmowe, gdzie nasz CEO – Mateusz Kara, nie tylko podsumował miniony czas, ale przede wszystkim rzucił wyzwanie zespołowi. Miesięczny wzrost transakcji na naszej bramce Ari10 Gateway do 50 tysięcy to osiągnięcie, które napawa nas dumą. Ale ambicje sięgają wyżej – następny cel to 100 tysięcy transakcji miesięcznie.

W środku krypto-świata 

W świecie kryptowalut to, co się dzieje poza firmowym biurem, jest równie ważne. Pod koniec sierpnia zaszczyciliśmy obecnością wydarzenie ETH Warsaw, spotykając się z innymi liderami, inwestorami i pasjonatami branży. Ale to nie koniec naszych podróży – na horyzoncie mamy m. in. ZebuLive w Londynie, CryptoGib (Gibraltar) oraz imprezę, którą sami organizujemy (szczegóły wkrótce)!

Partner Ari10 i społeczność 

Nasza współpraca z Chain4Energy to ważny moment, który obiecuje wiele w kontekście dalszego rozwoju branży Web3. To, jak C4E i Ari10 mogą współpracować i wzajemnie się wzmacniać, było tematem rozmów na Twitter Spaces (słuchaj tutaj). Zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem na temat współpracy z C4E.

Jednak równie ważna jest dla nas opinia społeczności. Dlatego chcielibyśmy serdecznie podziękować za pozytywne recenzje na Trustpilot i zachęcić do dalszego dzielenia się swoimi doświadczeniami z produktami Ari10 tutaj.

Współprace, które ułatwiają życie 

Nawiązując partnerstwo z Cointracking, chcemy upraszczać proces rozliczania się z kryptowalut na Ari10 Exchange. Dlatego też oferujemy 10% rabatu na usługi Cointracking (zniżkę znajdziesz w Ari10 Exchange po zalogowaniu się w zakładce „historia”). Z drugiej strony specjalny kod rabatowy -75% na pierwszą transakcję w naszym kantorze online jest również do odbioru na stronie Cointracking.info.

Inicjatywy wokół tokena ARI10 i konkursy

Kluczowe zmiany w ARI10 były niezbędne, aby wzmocnić obrany wcześniej kierunek firmy. Wprowadzenie kampanii „Rise of the Bulls”, nowych opcji stakingu czy wprowadzenie cashbacku przy transakcjach USDT na naszych produktach to tylko początek. Dodatkowo przygotowujemy się do nadchodzącego burna, czyli spalenia tokenów ARI10, demonstrując tym samym naszą konsekwencję w realizacji zakładanego planu. Nasi hodlerzy w najbliższym czasie mogą też liczyć na kolejne airdropy m. in. od Legend Of Elysium, jak również od Challenger Project.

PS. Więcej szczegółów w tematach związanych z nową użytecznością tokena, governance oraz innymi zmianami przeczytacie tutaj. Wszystko zostało także omówione podczas sesji AMA na naszym kanale Youtube.

A co z konkursami? Oczywiście, że pomyśleliśmy również o nich! Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie na Soquest (pozostały ostatnie godziny!), gdzie główną nagrodą jest 100 USD (5x 20 USD).

Planujemy zorganizować wiele kampani, natomiast szczegóły pierwszego konkursu znajdziesz tutaj.

Nowe twarze w zespole 

Na koniec, ale nie mniej ważne, chcemy przedstawić Paulę Czerską, która dołączyła do nas jako Office Manager. Witaj w zespole, Paulo!

Podsumowując, sierpień był miesiącem pełnym wyzwań, zaangażowania i determinacji. Ale to dopiero początek naszej drogi w świecie blockchain. 

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Jeśli szukasz strony, na której w łatwy i szybki sposób możesz handlować kryptowalutami w parze do polskiej złotówki, z możliwością płatności BLIK-iem i wypłatami na konto bankowe, wypróbuj, prosty w obsłudze, kantor online Ari10 Exchange (były Bitcan).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *